Güvenilir Sosyal Medya Paneli: MedyaTakipci

                                                            - PEKİ NEDEN? -


SMM Panel; popüler sosyal medya platformları için etkileşim hizmetlerinin yer aldığı panellerdir. Zamandan ve emekten tasarruf sağlayan SMM paneller ile sosyal medya stratejinizi en etkili şekilde destekleyebilirsiniz.


Sade ve kullanıcı dostu bir arayüz ile kaliteli hizmet arıyor ve bir yandan da paranızın güvende olmasını mı istiyorsunuz? Güvenilir SMM panel veya ucuz SMM panel dendiği zaman 2015 yılından beri aklan gelen ilk marka yani MedyaTakipci burada!


 • En iyi hizmetleri en uygun fiyatlarla parmaklarınızın ucuna getiriyoruz!
 • Müşteri hizmetleri ekibimiz, sorularınızı yanıtlamak ve olası sorunları çözmenize yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizde!
 • Siparişlerinizde iade ve iptal süreçlerinde müşteri odaklı ilerliyoruz!
 • 3D Secure Ödeme Sistemi ile güvence altına alınan ödeme imkanı sunuyoruz!

Sitemizde mümkün olduğunca her şeyi basit tutuyor ve ihtiyacınız olan her şeyi sizlere sunuyoruz.

8466

Toplam Kullanıcı Sayısı

26471266

Toplam Sipariş Sayısı

18030

Toplam Destek Talebi Sayısı

3030

Toplam Servis Sayısı

Sosyal Medya Bayilik Paneli & Ucuz SMM Panel: Medyatakipci.comEğer sosyal medya bayilik paneli, sosyal medya takipçi  paneli veya ucuz SMM panel gibi aramalar yapıyorsanız sektörün en eski ve güvenilir markası olan Medyatakipci.com'u tercih edebilirsiniz. 5 .000'e yaklaşan  servisimiz,  12 milyon'u aşan sipariş sayımız ve 10.000'ı aşan aktif kullanıcımız ile Türkiye'nin en fazla tercih edilen sosyal medya bayilik paneliyiz. Instagram SMM Panel, Twitter SMM Panel, YouTube SMM Panel, TikTok SMM panel gibi servislerimizden ve dahasından yararlanmak için üyelik oluşturabilir, bakiye yükleyebilir ve dilediğiniz servisimizi satın alabilirsiniz.

                               Sosyal medya stratejinizi desteklemek için şimdi ücretsiz üye olun!

NEDEN BİZ?

Bizi tercih etmeniz için çok sebebimiz var!

YÜKSEK KALİTELİ SERVİSLER

Tüm sosyal medya platformarı için en kaliteli servisler bizde! Servislerimiz sürekli kontrol edilip, güncellenmektedir.

%100 ŞİFRESİZ İŞLEM

Hiçbir işlemde sosyal medya hesaplarınızın şifresini istemiyoruz.

7/24 CANLI HİZMET

Tüm sipariş aşamalarınızda geniş müşteri ekibimizle 7/24 hizmet sağlıyoruz.

HIZLI SERVİS & TESLİMAT

En hızlı servislere yer vererek, siparişlerinizin hızlıca tamamlanmasını hedefliyoruz.

                                 Sosyal Medya Paneli Hizmetlerimiz Nelerdir?

                        Instagram, TikTok, Twitter, YouTube, Spotify, Facebook, Google, Telegram ve birçok platformda sosyal medya paneli hizmetlerimiz        bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için sistemize ücretsiz bir şekilde üye olarak servislerimizi inceleyebilirsiniz.
     Instagram SMM Panel
 • Instagram Takipçi Satın Al
 • Instagram Beğeni Satın Al
 • Instagram Yorum Satın Al
 • Reels İzlenme Satın Al
 • Video İzlenme Satın Al
 • Story İzlenme Satın Al
 • Çekilişle Takipçi Satın Al

Twitter SMM Panel


 • Twitter Takipçi Satın Al
 • Beğeni Fav Satın Al
 • Twitter Retweet Satın Al
 • Canlı Yayın Satın Al
 • Görüntülenme Satın Al

YouTube SMM Panel

 • Youtube Abone Satn Al
 • Youtube Beğeni Satın Al
 • YouTube Dislike Satın Al
 • Canlı Yayın İzleme Satın Al
 • Youtube Yorum Satın Al
 • Shorts İzlenme Satın Al
 • Youtube İzlenme Satın Al

TikTok SMM Panel

 • Tiktok Beğeni Satın Al
 • Tiktok Takipçi Satın Al
 • Tiktok İzlenme Satın Al
 • Canlı Yayın İzlenme Satın Al

                                  SMM Panel Nedir?


SMM panel nedir sorusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir.  Açılımı "Social Media Management" ve ''Social Media Marketing'' olan SMM'nin Türkçe karşılığı "Sosyal Medya Yönetimi" ve ''Sosyal Medya Pazarlaması''dır. SMM Paneller, sosyal medya hesaplarını büyütecek servislerin yer aldığı ön ödemeli panel sistemleridir. SMM Panel'lere üyelikler ücretsiz olup, bakiye sistemi ile çalışmaktadır. Uygun ödeme yöntemini seçip bakiye eklemeniz gerekmektedir. Bakiye ekledikten sonra istediğiniz kategoride istediğiniz hizmeti seçip, istediğiniz sosyal medya ortamına (profil, gönderi, video, tweet, kanal gibi) işlemde bulunabilirsiniz. Siparişiniz, servisin bağlı olduğu sisteme ulaşacak olup, istediğiniz miktarda gönderim yapılana kadar işleminiz devam edecektir. İşlem sonunda eğer başarılı olunması durumunda siparişiniz "tamamlandı" olacaktır. Siparişiniz belirli sebeplerden dolayı iptal olursa sipariş durumu "İptal" olacaktır ve bu siparişte harcadığınız bakiye otomatik olarak hesabınıza geri yansıyacaktır. Eğer siparişiniz eksik olarak tamamlanmışsa durumu "Kısmi sonuçlandı" olacaktır. SMM Panelleri kullanmak başlarda zor gelse de zamanla alışıldığında yönetimsel olarak büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

En Ucuz SMM Panel - Hangisi?

Bu soruya gönül rahatlığıyla cevap verebiliriz. 2015 yılından beri ucuz sosyal medya paneli, en ucuz SMM Panel ve ucuz takipçi paneli dendiği zaman akla gelen ilk isim MedyaTakipci'dir.


Bununla birlikte Türkiye'nin en eski SMM Panel'i MedyaTakipci'dir. Tecrübeli ekibi ile yıllardır güvenle hizmet vermektedir. MedyaTakipci'de bir çok SMM hizmeti bulunmaktadır. Tüm servis fiyatlarında en ucuz SMM panel olduğumuzu iddaa ediyoruz. Fiyatlandırma politikamız 2015 yılından beri sektörün en iyi servislerini en ucuz fiyata sağlamaktır. Özellikle Instagram takipçi, instagram beğeni, twitter takipçi, twitter like, tiktok takipçi ve beğeni servislerinde doğrudan ana sağlayıcı olduğumuz için en uygun fiyatı sağlayabilmekteyiz.  10.000 i aşkın aktif kullanıcımızla konumuzu korumaya ve bu konumu daha ileriye taşımaya devam edeceğiz. Instagram SMM Panel, Twitter SMM Panel, TikTok SMM Panel ve Facebook SMM Panel kategorilerimizden en ucuz fiyatlarla hızlı sonuçlar Türk veya yabancı kullanıcılı servislerimizi inceleyebilirsiniz.  Mesela; Türkiye'nin en ucuz SMM Panel sağlayıcısı MedyaTakipci.com'da 1.000 adet Instagram takipçi 1 TL'den başlayan fiyatlarla ve Instagram beğeni servislerimiz 50 kuruştan başlayan fiyatlarla!  Her platform ve her kategori için değişken fiyatlı farklı servisler yer almaktadır. MedyaTakipci'de en ucuz servisler yer aldığı gibi fiyatına göre kaliteli servisler de yer almaktadır. Genel olarak ucuz servisler, pahalı servislere göre daha yavaş olmaktadır.                     SMM Panel - Sosyal Medya Paneli Nasıl Kullanılır?

                                                                                                                    4 Basit adımda SMM Panelimizi kullanmaya başlayın.

1

                  ÜCRETSİZ ÜYE OL

  Ücretsiz olarak üye olun. Üye olduğunuzda sisteme girmiş olacaksınız.

2

BAKİYE EKLE

Servisleri kullanmak için bakiye ekleyebilirsiniz. Bir çok farklı bakiye ekleme metotu mevcuttur.

3

SİPARİŞ VER

İstediğiniz kategorideki istediğiniz hizmeti seçip, gerkli alanları (link, miktar vb) doldurup sipariş verebilirsiniz.

4

SONUCU GÖR

Tüm sistem otomatik çalışmaktadır. Sipariş verdiğinizde bakiyenizden tutar düşer, sistemimiz siparişinizi kısa sürede sonuçlandırır. Almış olduğunuz hizmete ulaşmış olursunuz.

                                                                                                                   Bir çay fiyatına binlerce takipçi satın almak için hemen tıklayın!

                                      Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Sosyal medya hizmetleri satın alan bazı müşterilerilerimizin MedyaTakipci için yorumlarını sizler için paylaştık.

Matias Jones

Been using it for a while now, and the delivery rates are much better than other SMM Panels out there.

Lisa Carter

Being able to chose from multiple Payment options such as PayPal, PayTM, Payoneer etc. is one of the reasons I love this panel.

Roberto

SMM services I got here did exactly what I expected them to do — they helped my business get more attention and increased my sales. Thank you!

Roy Molligan

I was able to give my business a great boost using SMM services I ordered on this panel, highly recommend these guys!

                              SMM Panel Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

                                                                                                                   SMM Panel ile ilgili en çok merak ettiğiniz sorular.

İnternet üzerinde güvenilir SMM panel ve en ucuz SMM panel gibi aramalar yaptığımız zaman önümüze birçok sonuç çıkıyor. Peki SMM panel nedir? Sosyal medya panelleri en popüler olan platformlarda takipçi, beğeni, izlenme gibi etkileşim hareketlerini manuel ve otomatik şekilde alacağınız sistemlerdir. Üye olmanız, bakiye eklemeniz ve kullanacağınız servisi seçmeniz yeterlidir. Bu noktada 2015 yılından beri 10.000’i aşkın kullanıcısı bulunan MedyaTakipçi en iyi sosyal medya paneli dendiği zaman akla gelen ilk markadır.

Örneğin, Instagram takipçisi satın alma işlemi, bir hesabın takipçi sayısını artırarak hesabın organik olarak daha fazla takipçi kazanmasına yardımcı olur. Bu, hesabın daha geniş bir kitleye ulaşmasına ve potansiyel olarak daha fazla müşteriye ulaşmasına yardımcı olur. Aynı şekilde, Instagram beğenisi satın alma işlemi, bir paylaşımın daha fazla beğeni almasını ve bu şekilde daha fazla etkileşim kazanmasını sağlar. Bu da hesabın daha fazla görünürlüğe kavuşmasını ve takipçi sayısının artmasına yardımcı olabilir.

SMM panelleri, bu hizmetleri uygun fiyatlarla sunarak işletmelerin sosyal medya hesaplarını daha etkili bir şekilde yönetmelerine olanak tanır. Bu araçlar, işletmelerin zaman ve kaynaklarını daha etkin bir şekilde kullanmalarına yardımcı olurken, aynı zamanda daha geniş bir kitleye ulaşmalarına ve markalarını büyütmelerine yardımcı olur. Bu nedenle, SMM panelleri, sosyal medya pazarlama stratejilerinin önemli bir parçası haline gelmiştir ve birçok işletme ve bireysel kullanıcı tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

SMM paneli nasıl çalışır sorusunu şekilde cevaplamamız doğru olacaktır; SMM panelleri, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre farklı hizmetleri sunarlar. Örneğin, bazı paneller yalnızca Instagram için hizmet sunarken, diğerleri birden fazla sosyal medya platformunda hizmet sunarlar. MedyaTakipci.com'da onlarca sosyal medya platformu için binlerce servisi bulmanız mümkündür.

SMM panel yani sosyal medya paneli kullanmanın onlarca faydası bulunmaktadır. Siz de Medyatakipci.com'u kullanarak stratejinizi destekleyecek birçok durumdan faydalanabilirsiniz.

 • Sosyal medya hesaplarının hızlı bir şekilde büyümesine yardımcı olur.
 • Hedef kitlenize daha hızlı ulaşmayı sağlar.
 • Marka bilinirliğini artırır.
 • Sosyal medya hesaplarının daha profesyonel görünmesini sağlar.
 • Etkileşim oranını artırır.
 • Potansiyel müşteri sayısını artırır.
 • Rakiplere karşı rekabet avantajı sağlar.
 • Pazarlama bütçesini tasarruflu kullanmaya yardımcı olur.
 • Organik erişimi artırır.
 • Daha fazla müşteriye erişim sağlar.
 • Yeni ürün ve hizmetleri tanıtmak için etkili bir araçtır.
 • Marka sadakatini artırır.
 • Daha fazla paylaşım ve yorum almayı sağlar.
 • Sosyal medya hesaplarının güvenilirliğini artırır.
 • Daha fazla trafik elde etmeyi sağlar.
 • Satışları artırır.
 • Daha fazla müşteri memnuniyeti sağlar.
 • Daha fazla müşteri geri bildirimi almayı sağlar.
 • Hedef kitleyi daha iyi anlamayı sağlar.
 • Sosyal medya hesaplarının daha aktif ve canlı görünmesini sağlar.

Birçok kişi internette internette güvenli SMM paneli ve güvenli sosyal medya paneli gibi aramalar yaparak satın alma işlemi yapmak istemektedir. Bu noktada bir SMM panelinden hizmet alırken böyle bir endişenin olması oldukça normaldir. Fakat bu yazıyı okuyor iseniz doğru yerdesiniz! Türkiye’nin en eski sosyal medya bayilik paneli olan MedyaTakipci 10.000 aktif kullancısı ve 10 milyona yakın tamamlanmış siparişi ile Türkiye’nin en bilineni ve güvenilenidir! Bu yüzden doğru bir servis sağlayıcı seçmeniz büyük önem taşımaktadır.

MedyaTakipci sizden kesinlikle şifre istemez. Bununla birlikte 3D Secure Ödeme Sistemi ile güvence altına alınan ödeme imkanı sunmaktadır. Ayrıca 7/24 hizmet sunan müşteri hizmetleri ile siparişinizin her aşamasında yanınızdadır.

SMM panel servisleri kullanmak hesabınıza zarar vermemektedir. Güvenle MedyaTakipci’deki servisleri kullanabilirsiniz. MedyaTakipci her zaman kullanıcılarının hesaplarını düşünmekte ve en kaliteli hizmeti sağlamaya çalışmaktadır. Bu noktada hesap sağlığınız için bazen kısa sürelerde bazense uzun sürelerde siparişiniz tamamlanmaktadır. Burada önemli olan kullanıcının çıkarı ve hesap sağlığıdır. Tabii ki sadece SMM panel ile çalışma yapılmamalı; ilgi çeken gönderiler paylaşmaya, hesaplarda aktif olmaya ve içerik üretmeye önem verilmelidir.

Eğer siz de en iyi SMM panel hangisi merak ediyorsanız tam da doğru sitede olduğunuzu belirtmek isteriz! 3D Ödeme Sistemi ile ödeme, şifresiz işlem, 7/24 canlı destek, 3000’e yakın servis gibi birçok artısıyla 2015 yılından beri 10.000 aktif kullanıcımız ve 10 milyon tamamlanmış siparişimiz bulunmakta! MedyaTakipci.com, markaların ve kişilerin sosyal medya hesaplarını büyütmek için en iyi SMM panel seçeneğidir.

Medyatakipci.com'da siparişler, siparişin büyüklüğüne ve istenilen hizmete bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ancak genellikle siparişler, birkaç dakika ile birkaç saat arasında başlar.

Medyatakipci.com, müşterilerine hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt eder. Siparişlerin mümkün olan en kısa sürede tamamlanması için çalışanların sayısı arttırılır ve teknolojik altyapı sürekli olarak güncellenir. Bu sayede, müşterilerin siparişlerinin hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanması sağlanır

Medyatakipcicom, müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutar ve siparişlerin mümkün olan en kısa sürede tamamlanması için elinden geleni yapar.

Medyatakipci.com, müşterilerine sunduğu hizmetlerde güvenlik ve gizlilik konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Sosyal medya hesaplarına yönelik olarak sunulan hizmetlerde müşterilerden herhangi bir şekilde şifre veya benzeri bilgiler talep edilmez. Bu sayede müşterilerin sosyal medya hesapları tamamen güvende kalır ve herhangi bir riskle karşı karşıya kalmazlar.

Medyatakipci.com, hizmetlerinde müşterilerinin gizliliğini ve güvenliğini ön planda tutar. Bu nedenle, müşterilerin sosyal medya hesaplarına erişim sağlamak için herhangi bir şifre veya kullanıcı adı talep edilmez. Siparişler müşterilerin belirlediği kriterlere göre sipariş işleme alınır.

Medyatakipci.com'un bu yöntemi, müşterilerin sosyal medya hesaplarının güvenliğini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda müşterilerin kişisel bilgilerinin de gizli kalmasını sağlar. Müşterilerin güvenliği Medyatakipci.com'un en önemli önceliği olduğundan, müşterilerine herhangi bir şekilde şifre talep edilmediği için müşterileri tarafından tercih edilen bir smm paneli olarak öne çıkıyor.

Sonuç olarak, Medyatakipci.com, müşterilerine sunduğu hizmetlerde şifre talep etmeyerek, müşterilerin sosyal medya hesaplarının güvenliğini sağlamakta ve müşterilerinin kişisel bilgilerinin gizli kalmasını temin etmektedir. Bu nedenle, Medyatakipci.com, müşterileri tarafından güvenilir bir smm paneli olarak tercih edilmektedir.

Medyatakipci.com'da sipariş oluştururken, sosyal medya profilinin gizli olmaması oldukça önemlidir. Sosyal medya platformları, gizli profillerden veri çekmeyi veya izlemeyi engelleyebilir. Bu nedenle, Medyatakipci.com'da sipariş oluşturmadan önce, sosyal medya hesabınızın genel bir profil olarak ayarlandığından emin olmanız gerekir.

Ödeme yaparken aklınızın ve gönlünüzün rahat etmesi için MedyaBayim size en güvenli ödeme ve çeşitli seçeneklerini sunuyor. Seçtiğiniz bazı ödeme seçeneklerinde bonus da kazanabiliyorsunuz. MedyaBayim’deki ödeme seçeneklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • PAYTR | Kredi Kartı / Banka Kartı 
 • Mobil Ödeme
 • Havale / EFT 
 • Perfect Money (USD) 
 • Perfect Money (EUR) 
 • Payeer 
 • Web Money
 • Payoneer - 1.000 TL ve üzerine %3 Bonus
 • Coinbase Commerce
 • Papara
 • Paytm

Instagram Takipçi Paneli

Instagram’da ünlü olmak artık eskisi kadar zor değil. Takipçi, beğeni, izlenme ve dahası… Tüm ihtiyaçlarınızı tek panelde topladık. Otomatik işlemlerle yorulmadan paylaşımlarınızı yükseltebilir, İşletme paketlerimizle işletmelerinizin büyümesini hızlandırabilirsiniz.

TikTok Takipçi Paneli

Videolarınızın daha geniş bir kitleye ulaşmasına ve popüler olmasına yardımcı olan TikTok hizmetlerini sizler için en uygun fiyatlarla oluşturduk. TikTok videolarınıza büyümeniz için önemli etkisi olan görüntülemeler satın alın.

Twitter Takipçi Paneli

Twitter’da profesyonel ve güvenilir bir hesabınız olsun istiyorsanız doğru yerdesiniz! MedyaBayim sizlere en kaliteli ve en güvenilir hizmetleri sunuyor. Twitter takipçileri, beğenileri, retweetleri ve daha birçok etkin hizmet için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz.

YouTube İzlenme Paneli

YouTube’da iyi performans göstermek için aylarca beklemeye son! YouTube İzlenme saatlerini en düşük fiyata satın alın ve videolarınızın hedef kitlenize ulaşmasını izleyin. Abone ve beğeni hizmetlerini de eklemeyi unutmayın.

                                                          ÖDEME YÖNTEMLERİMİZ