TikTok Üzerinden Para Kazanmak

TikTok Üzerinden Para Kazanmak


TikTok uygulamasının günümüzde artan popülaritesi ile birlikte TikTok'tan nasıl para kazanılır konusu sosyal medya kullanıcıları için oldukça ilgi çekici hale geldi. Sosyal medyada giderek popüler hale gelen sosyal medya uygulaması TikTok'u 500 milyondan fazla kişi indirdi. Bazı tahminlere göre ülkemiz nüfusunun sadece %7'si TikTok kullanmıyor. Fakat TikTok'ta kullanıcı takipçi sayısına göre para kazanmaz.


Canlı yayınlar, TikTok hesabınızdan para kazanmanın en kolay yoludur. TikTok kitlesini YouTube'a göndermek, geliri artırmak için başka bir yaklaşımdır. TikTok takipçilerinizi açacağınız YouTube kanalına yönlendirerek YouTube'da aldığınız abone ve izlenme sayısına göre para kazanabilirsiniz.


TikTok'ta 1.000 görüntüleme başına 8 TL alacaksınız. Her bir milyon görüntüleme için, canlı yayın bağışları ve reklam firmalarıyla yapılan anlaşmalar sayesinde genellikle yaklaşık 1.000 dolar kazanırsınız.


TikTok Nasıl Kullanılır?


TikTok kullanıcıları, ses ve grafik efektli kısa videolar kaydetme seçeneğine sahiptir. Bu sitede insanlar sıklıkla eğitici, eğlenceli, spor, mutfak ve müzik içeriği içeren videolar kaydeder veya izler. TikTok uygulamasını indirdikten sonra profil alanına tıklayarak kayıt olabilirsiniz. Telefonunuzu, e-postanızı veya diğer sosyal ağ hesaplarınızı kullanarak kaydolabilirsiniz. Sol alttaki mercek kısmına dokunarak belirli profilleri veya etiketleri arayabilirsiniz. Ana sayfanızda, takip ettiğiniz hesaplardan gelen gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Daha fazla kişiye ulaşmak istiyorsanız daha fazla takipçi edinmelisiniz. medyatakipci.com hizmetlerinden "Tiktok takipçi satın al" hizmetini seçerek hızlı bir şekilde gelişebilirsiniz.


Sağ alt köşedeki mesaj bölümüne dokunduğunuzda bildirimleriniz ve mesajlarınız görünecektir. Alt kısımdaki menü bölümünün ortasındaki Artı simgesine tıklayarak video kaydetmeye başlayabilir veya paylaşılacak bir video seçebilirsiniz. En üstteki ses seçimi menüsü yardımıyla, dilerseniz paylaşmak istediğiniz videoya müzik veya ses ekleyebilirsiniz. Sağ altta bulunan yükle seçeneğini seçerek galerinize video ekleyebilirsiniz. TikTok para kazanma için TikTok'u bu şekilde kullanabilirsiniz.


Canlı Yayınlar


TikTok için en karlı olan canlı yayınların nasıl açılacağı hakkında kısa bir açıklama yapalım. TikTok programı tarafından belirlenen gereksinimleri karşılayan her kullanıcının yayın yapmasına izin verilir. Bu gereksinimler arasında şunlar yer alır:


16 yaşından küçük kullanıcılar canlı yayın yapamaz.

TikTok hesabı on üç yaşın altındaki hiç kimse tarafından oluşturulamaz.

1000'in altında takipçisi olan kullanıcılar yayın yapamaz.

Bu gereksinimleri karşılıyorsanız, uygulamayı açabilir, hesabınıza giriş yapabilir, alttaki Artı düğmesine basabilir, "kaydet"in yanındaki "canlı"yı seçebilir, yayınınız için bir başlık seçebilir ve ardından "canlıya geç"e dokunabilirsiniz.


1000 takipçiniz yoksa veya daha fazla takipçiniz olmasını istiyorsanız medyatakipci.com üzerinden hızlı bir şekilde kaliteli hizmet temini yapabilirsiniz. Bu hizmetler tamamen hedefinize giden yolu kolaylaştırmak için yapılmıştır.