SMM Panel Nedir?

SMM Panel Nedir?

 

 

SMM panel; sosyal ağlara yönelik erişim-etkileşim hizmetleri sunan platformlardır. Bu kapsamda SMM panellerin amacı, kurumsal veya bireysel çapta faaliyet gösterenlerin dijital âlemdeki bilinirliğini, görünürlüğünü artırmaktır.

SMM paneller verdikleri hizmetlerle online ortamdaki reklam, pazarlama çalışmalarına ve müşteri ilişkilerine katkıda bulunurlar. Kişilerin, markaların, firma ve şirketlerin daha geniş kitlelere ulaşmasında SMM panellerin rolü büyüktür.

SMM Panel Hizmetleri Nelerdir?

Bunları genel anlamda şöyle özetleyebiliriz:

1.       Takipçi,

2.       İzlenme,

3.       Yorum,

4.       Beğeni,

5.       Görüntüleme-tıklama-kaydetme,

6.       Paylaşım.

Bu hizmetler; Instagram takipçi, Twitter takipçi, Youtube beğeni ve buna benzer pek çok çeşide ayrılır.

Kaliteli SMM Panel: Medya Takipçi

Müşterilerinin sayfalarını ve hesaplarını kendisine ait gibi değerli gören Medya Takipçi, %100 memnuniyet elde etmeyi buna borçludur. Nitelikli hizmet anlayışını bütün faaliyetlerine yansıtan Medya Takipçi, erişim ve etkileşimin yalnızca sayısal bir değerden ibaret olmadığını bilir.

Bu doğrultuda amacımız, yalnızca hesaplarınızın ve sayfalarınızın istatistiklerine katkıda bulunmak değil, marka değerinizin yükselmesine yardım etmektir. Böylece daha fazla kişinin sizi tanımasını sağlamayı ilke edinen panelimiz, bunu yaparken hesabınıza hiçbir zarar vermemeyi hedefler.

Tüm işlemlerin güvenli bir sistem dâhilinde gerçekleştirildiği Medya Takipçi SMM panel, profesyonel faaliyetleriyle pek çok kişi ve markanın ilgi odağıdır.

SMM Panel Fiyatları

Fiyatlandırma, sunulan hizmetin detaylarına göre değişir. Bu nedenle SMM panel fiyatları konusunda net bir bilgi vermek mümkün değildir.

Örneğin; fiyatlara etki eden faktörlerden bazıları şöyle sıralanabilir:

·         Takipçi / beğeni / izlenme sayısı,

·         Telâfi imkânının olup olmaması,

·         Tahmini düşüş (gönderilen erişim ve etkileşimlerin silinme) oranı,

·         Hizmetin gerçek hesaplarla mı yoksa bot profillerle mi sunulmakta olduğu,

·         Teknik destek olanağı,

·         Kaç hesap veya sayfa için hizmet alacağınız vb.

N uygun SMM panel fiyat seçenekleriyle müşterilerinin beğenisini kazanan Medya Takipçi, bu alandaki tüm ihtiyaçların çözüm noktasıdır. Siz de sosyal medyadaki görünürlüğünüzü artırarak hak ettiğiniz konuma gelmek, kendinizi rakipleriniz arasında ayrıcalıklı kılmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Hesaplarınızın, sayfalarınızın gücüne güç katarak daha büyük hedef kitlelere ulaşabilir, böylece müşteri portföyünüzü, satış hacminizi genişletebilirsiniz.