Instagram Profiline Link Eklemek

Instagram Profiline Link Eklemek


Web sitenizi tanıtmak için Instagram'ı kullanmak istiyorsanız profilinize nasıl web sitesi ekleyeceğinizi öğrenin. Tipik olarak, e-ticaret sitelerinin, kişisel blogların veya şirketlerin sahipleri, web sitelerine Instagram profillerinden bağlantı verir. Bu nedenle Instagram profilinize bir bağlantı eklemek faydalıdır ve çaba gerektirir. Instagram profiline web sitesi bağlantısı nasıl eklenir bu yazıda ele alınmaktadır.


Instagram Profiline Nasıl Web Sitesi Eklenebilir?


Instagram hesabınıza hızlı ve kolay bir şekilde web sitesi ekleyebilirsiniz. Instagram web sitesi eklemede sorun yaşıyorsanız lütfen aşağıda verilen talimatları dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde izleyin. Bunlar:


Profilinize eklemek istediğiniz web sitesinin linki kopyalanmalıdır.

Instagram programına giriş yapın.

Profil simgesine tıklayın.

Profili Düzenle"yi seçin.

Kopyalanan bağlantıyı "Web sitesi" etiketli alana ekleyin.

En alttaki "Gönder" düğmesini tıklayın.


Ayrıca Instagram takipçi satın alma seçeneği sunan web sitemiz ile daha fazla etkileşim kurarak hesabınızı büyütebilirsiniz.


Instagram Profilime Nasıl Birkaç Web Sitesi Eklerim?


Instagram uygulamasına aynı anda yalnızca bir web sitesi ekleyebilirsiniz. Tek bir bağlantı yoluyla istediğiniz kadar web sitesi eklemeniz için size kaynaklar sağlayacağız. Bu şekilde Instagram profilinize ek web siteleri ekleyebileceksiniz.


E-ticaret Yeniden yönlendirmek için kullanıcıların birden fazla bağlantı ekleme aracına ihtiyacı vardır. Instagram profilinize bir Trendyol bağlantısı ekleyebilir veya birkaç pazaryeri bağlantısını çeşitli konumlara yönlendirmek için bir bağlantı kullanabilirsiniz.


Linktr.ee


Instagram biyografinize birkaç bağlantı eklemek istediğinizde en iyi sonucu verir. İstediğiniz kadar web sitesi ekleyebilir ve arayüzü özelleştirebilirsiniz. Ücretsiz üye olarak bağlantı ekleme prosedürünüzü rahatlıkla yönetebilirsiniz.


Taplink.at


İşletme ve web sitesi sahipleri, birden fazla site eklemek istediklerinde genellikle bu hizmeti kullanırlar. Whatsapp gibi özel mesajlaşma uygulamaları Ek olarak, iletişim araçlarını entegre etmenizi kolaylaştıracaktır. Ücretsiz sürüme ek olarak, tıklamalar ve diğer seçenekler için ücretli bir sürüm vardır.


Tap.Bio


Instagram biyografinize birden fazla web sitesi eklemek için bu uygulamayı bir seçenek olarak kullanabilirsiniz. Diğerleriyle aynı premium ve ücretsiz sürümleri vardır. Ücretsiz sürüm ile kolayca bağlantı ekleyebilirsiniz.


Heylink.me


Hala yeni olan bir çoklu bağlantı ekleme aracıdır, ancak oldukça basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olmalıdır. Özelleştirilmesi ve diğer olanakları ile diğer programlarla esasen aynıdır. Çok sayıda Instagram hesabına bağlantı eklemek için kullanabilirsiniz.


Ek olarak sitemizden Instagram hizmeti alabilirsiniz. Sorularınız olursa dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.