Instagram Hikayesine Link Eklemek

Instagram Hikayesine Link Eklemek


Instagram'daki "yukarı kaydır" seçeneği son güncelleme ile kaldırıldı. Bu değişiklikle birlikte kullanıcılar akıllarında Instagram hikayesiyle nasıl bir bağlantı kurabilirler? Instagram hikayelerinde link nasıl paylaşılır konusuna bu yazımızda detaylıca değineceğiz.


Bir Instagram hikaye bağlantısı ekleme özelliği, 2021 sürümüne dahil edildi. Eskiden "10k takipçi" kısıtlaması vardı. 10.000 veya daha fazla takipçisi olan hesaplar, başka bir deyişle, yalnızca hikayede bağlantı paylaşabilirdi. Artık her kullanıcı hikayesine herhangi bir bağlantıyı hızlı bir şekilde ekleyebilir.


Bir Instagram Hikayesine Nasıl Bağlantı Ekleyebilirsiniz?


Güncelleme nedeniyle, e-ticaret, influencer pazarlama, iş, kişisel veya trendyol'da çalışan tüm ortak çalışanlar, hesaplarında bir bağlantının nasıl paylaşılacağı sorununa çözüm arıyor. Instagram hikayeye link ekleyemiyorum sorunu yaşayanlar için onu da ele alacağız. Aşağıda ayrıntılı açıklamalar bulacaksınız. Adımları doğru sırayla geçerek hikayeyi bağlantı ile paylaşabilirsiniz. Instagram hikayesine bağlantı aşağıdaki adamlar ile eklenir. Bunlar:


Instagram uygulamasını açın.

Üst menüdeki (+) simgesine tıklayarak "Hikaye" bölümünü seçin.

İstediğiniz fotoğrafı ya da videoyu seçin.

Bundan sonra, "Bağlantı" bölümünü seçin.

Bağlantıyı ekleyeceğiniz web sitesinin doğru URL'sini girin.

Bağlantının konumu ayarlanmalıdır.

Bağlantılı hikayeyi "Paylaş" düğmesini tıklayarak takipçilerinizle paylaşın.


Instagram Bağlantısı Ekleme Talimatları Çalışmıyorsa


Instagram hikayenize bağlantı eklemekte veya URL'yi paylaşmakta sorun yaşıyorsanız çözümler oldukça basittir. Güncellemelerin beta sürümleri genellikle önce Instagram'da test edilir. Sonuç olarak bağlantı ekleme güncellemesi her hesaba ulaşmamış olabilir. Bu yüzden en büyük önceliğimiz betanın bitmesini beklemek olmalı. Aşağıda, beta sürümü bittiyse yapmanız gerekenleri özetledik. Bunlar:


Instagram uygulamasının güncelleme durumunu doğrulayın. Güncel değilse güncelleyin.

Uygulamayı kaldırdıktan sonra yeniden yükleyin.

İlk iki adımı tamamladıktan sonra hala olmuyorsa lütfen "instagram destek" ile iletişime geçin.

Instagram story link ekleme zorluğunu çözmek için bu yönergeleri takip ederek link eklemeye başlayabilirsiniz.


Bağlantı Paylaşmak Instagram Hikayesini Nasıl Etkiler?


İnsanlar 2022 yılına kadar Instagram'da para kazanmaya başlamak istiyor. Instagram hikayelerinde sponsorluk, ortaklık ve bağlantı paylaşımı güncellemeleri alan kullanıcıların sayısında artış oldu. İnsanlar önemli yerlerden reklam çalışmaları alarak iki cephede fayda sağlamayı umuyorlar. Bir Instagram hikaye url'si ekleyerek para kazanabilir ve aktif bir gelir elde edebilirsiniz.


Bununla birlikte, reklam almak için takipçi sayısı çok önemli bir husustur. Reklam vermek isteyen işletmeler, takipçiler, beğeniler, görüntülemeler ve erişim için verilerinizi dikkate alır. Bu istatistikler, Instagram'ın sık sık hikayeye bir bağlantı eklemesini istediğini gösteriyor. Bu bağlamda sitemiz sizlere faydalı olmaya çalışmaktadır. medyatakipci.com üzerinden dilediğiniz Instagram hizmetini güvenilir ve uygun fiyata kullanabilirsiniz.