İNSTAGRAM TAKİPÇİ

İNSTAGRAM

İnstagram 2010 yılında kevin systrom ve mike kreiger tarafından kuruldu.Daha sonra facebook satın alarak instagrama kırılma noktası oluşturdu.Instagram ekibi, dünyada bir milyardan fazla insanın aktif olarak Instagram kullandığını belirtiyor ve bu insanları, sevdikleri insanlara ve şeylere daha da yakınlaştırmaktan gurur duyduklarını söylüyor.

İNSTAGRAM TAKİPÇİ

Instagram da gerek kişisel blog olsun gerek işletme hesapları olsun takipçi sayısına önem gösterirler örnek verirsek işletme hesabında bir mağaza olsun yeni bir müşteri önce takipçi kitlesine sonra da organikliğine bakar zaten şuanda sosyal medyada infulucer dediğimiz meslek rövanşta ne kadar takipçi o kadar etkileşim ve reklam demek tam bu sırada türkiyenin en hızlı ve en uygun smm paneli medyatakipci.com olarak servislerimizle sizlerin yardımınıza yetişiyoruz.

DÜŞMEYEN TAKİPÇİ

Smm panellerin servis listelerinde bir sürü takipçi servisleri bulunur ama bir çoğunda atılan miktardan düşüş yaşanır. Bu da verdiğiniz paraya değmez bir de takipçileriniz tarafından bu düşüş görüldüğünde pek hoş olmaz, size panelimizde düşmeyen takipçi sağlayarak popülaritenizi yükseltmenize yardımcı oluyoruz. medyatakipci.com sitemizdeki servislerim kısmından size uygun paketi satın alarak sizde ınstagramda organik düşmeyen takipçi edinebilirsiniz.  


Medya Takipci: Smm Panel | Türkiyenin en ucuz smm paneli