Instagram Keşfet

Instagram Keşfet


Sosyal medya platformlarından en çok ilgi gören Instagram, yaptığı son geliştirmelerle artık kullanıcılarına geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Instagram uygulamasının arama çubuğunda, Instagram Keşfet adlı en moda fotoğraf ve videolardan oluşan bir koleksiyon bulabilirsiniz. Instagram'da çeşitli kullanıcılar bu alanda sık sık fotoğraf ve video paylaşmaktadır.


Instagram Keşfet Nedir?


Popülerliği giderek artan Instagram keşfet aracı özellikle kullanıcıların ilgisini çekiyor. Birbirini tanımayan Instagram kullanıcılarının zaman içinde paylaştığı ve diğer kullanıcıların beğendiği gönderiler bu kategoride toplanır. Diğer Instagram kullanıcıları tarafından tipik olarak takip edilen ve beğenilen gönderileri kullanıcılara sunan Instagram keşfet aracı, bazı kullanıcıları endişelendirmeye devam ediyor.


Yıllar önce ilk kez piyasaya sürüldüğünden bu yana, kullanıcı dostu Instagram süreci de zaman içinde değişti. Ancak, birkaç müşterinin hala çözülmemiş soruları vardı. Bu endişelerin birincil nedeni, Instagram keşfetme aracının, kullanıcıların aramalarıyla tamamen alakasız gönderileri periyodik olarak göstermesi ve ara sıra müstehcen olarak yorumlanabilecek içerikleri ifşa etmesidir. Yaşanan bu vahim durumdan, kötü niyetli Instagram kullanıcıları sorumlu tutuldu. Birkaç kişi Instagram keşfet menüsünü hackledi. Bazı Instagram kullanıcıları, kuralları çiğneyerek ve sistem kusurlarına dikkat çekerek istenmeyen olaylara neden olabilir. Bu istenmeyen profiller, platformun yöneticileri tarafından Instagram'dan bulunabilir ve silinebilir.


Milyonlarca Instagram kullanıcısı var. Geçen yıl yayınlanan istatistiklere göre, uygulamanın sekiz yüz milyon kullanıcısının yirmi beş milyonu işletme hesabı kullanıcıları olarak sınıflandırılıyor. Böylesine kalabalık bir sistemde kontrol ve yönetim bunaltıcı olabilir. Instagram, milyonlarca yasaya uyan kullanıcının yanı sıra kuralları çiğneyenlere de ev sahipliği yapmaktadır. Sınırsız fotoğraf paylaşımının getirdiği yazılım hatalarını bularak diğer kullanıcılara zarar vermeye çalışan projelerde yer alıyorlar.


Bildiğiniz gibi bu işlemlerden bazıları kötü niyetli kişilerin milyonlarca kişinin takip ettiği etiketleri kullanmasına olanak sağladığı için çok önemlidir. Örneğin, "eğlenceli kediler" olarak belirlediğiniz bir hashtag, küçük çocukların görüntülemesi için uygun olmayan gönderileri belirtmek için kullanılabilir. Bu durumda takip etmeyi seçtiğiniz etiketler, keşfettiklerinizi değiştirebilir. Başka bir strateji, diğer insanları benzer bir sorunun içine çekmek için yanlış kimlikler ve etiketler oluşturmaktır. Instagram keşfet bunlar olmadığında gayet eğlenceli ve kaliteli bir araçtır. Ek olarak keşfete çıkmak için popüler olmanız ve fazlasıyla beğeni almanız gerekmektedir. Medya Takipçi firmamızın sunduğu beğeni paketlerine bakarak hemen siz de Instagram keşfete çıkabilirsiniz.