Instagram Yeni Gönderiler Görünmüyor Hatasının Çözümü

Instagram Yeni Gönderiler Görünmüyor Hatasının Çözümü


Instagram uygulaması her geçen gün daha popüler hale geliyor ve kullanıcılar için çok önemli bir yere sahip. Instagram kullanıcıları, diğer uygulamalarda olduğu gibi periyodik olarak hatalar ve diğer sorunlarla karşılaşabilir. Instagram gönderilerinin görünmemesi 2022'de en sık karşılaşılan Instagram sorunlarından biri. Peki ne yapılmalı? 


Instagram Gönderileri Neden Görünmez?


Çözüme geçmeden önce Instagram yeni gönderilerinin hatalı görünmeme nedenlerini ve mekanizmalarını anlamamız gerekiyor. Instagram'da fotoğraflar neden görüntülenmiyor? Gelin birlikte keşfedelim. Instagram'ın ana sayfasının yenilenmemesinin birkaç nedeni olabilir. Instagram gönderilerinin görünmemesi başlıca nedenleri;


Çalışan bir internet bağlantınız olmayabilir.

Program, eski bir sürüm kullanılarak takılabilir.

Çerez hatası olmuş olabilir.

Instagram için olası altyapı değişikliği.

Instagram için bir yama eklentisi olabilir.


Instagram'da yeni gönderilerin görünmemesinin başlıca nedeni Instagram'ın kendi altyapısıdır. Yeni gönderileri görüntüleyemediklerini iddia eden Instagram kullanıcıları, internet bağlantılarını ve uygulama sürümlerini doğrulamalıdır. Eğer bir sorun yoksa tek suçlunun Instagram'ın altyapısı olduğu sonucunu çıkarabiliriz. Instagram'ın ana sayfası neden yüklenmiyor sorusunu soran kişilere yukarıda belirtilen açıklamalara bakmalarını tavsiye ederiz.


Yeni Gönderilerin Görünmeme Instagram Hatası Nasıl Düzeltilir?


Instagram'a yeni gönderi gelmemesi sorunu yaşayan kullanıcılara bu hatanın nasıl düzeltileceği adım adım anlatılacaktır. Aşağıda listelenen teknikler, Instagram gönderileri açılmıyorsa veya ana sayfanızda paylaşılan gönderileri göremiyorsanız sorunu çözmenize yardımcı olacaktır. Instagram resimlerimi göremediklerini iddia eden kullanıcılar önce nedenini araştırmalıdır. Sorunun kaynağı cihazınız değilse, aşağıda listelenen işlemleri yaparak sorunu çözebilirsiniz. Bunlar:


Instagram uygulamasını açın.

Ana sayfanızı yenileyin.

Yenilenmezken akışın bir resmini çekin.

Profil bölümünüzdeki ayarlara tıklayın.

"Yardım"ı seçin.

Bölümden "Sorun Bildir"i seçin.

Açılan pencerede görünen menüden "Sorun Bildir"i seçin.

Anlık görüntüyü sisteme yüklemek için galeri sekmesini seçin.

Açıklama kısmına Ana sayfa Yenilenmiyor Hatası yazılmalıdır.

Destek bildiriminizi gönderin.


Yeni gönderileri görüntüleyemiyorsanız sorunu Instagram teknik ekibine bildirmek için bu talimatları izleyin ve sorunu çözmek için gerekli işlemleri yapacaklardır. Akışın yenilenmemesi sorununun nedeni mobil bağlantınız veya uygulama sürümünüzse bu işlem çalışmaz.


Instagram Takipçi Satın Al bölümündeki seçeneklerimizden faydalanarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden dilediğinizi seçip takipçi, beğeni, yorum, izlenme vb. en düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz. Hemen paketlerimizi görüntüleyin. Satın alma süreci boyunca aklınıza takılan tüm soruları sormak için iletişim alanında bulunan Whatsapp'ı kullanabilirsiniz.