Youtube Abone Artırma Yöntemleri

Youtube Abone Artırma Yöntemleri

 

Youtube abone artırma yöntemleri ile kanalınızı büyütebilir, böylece adım adım ünlü Youtuberlardan birisi olma yolunda yürüyebilirsiniz. Youtube'dan para kazanmak isteyenlerdenseniz, kanalınızda o özelliğin aktif olması için en az 1000 aboneye ihtiyacınız vardır. Bir de ayrıca 4000 saat izlenme şartını yerine getirmeniz gerekir. Aksi takdirde Youtube İş Ortağı Programı’na yapacağınız başvuru reddedilir.

Bu işi manuel şekilde yapmaya yeterli zamanı olmayanlar, abone satın almayı seçiyor. Fakat alınan abonelerin düşme ihtimâli söz konusu. Üstelik sahte aboneler kanalın kalitesine de zarar veriyor. Tüm bunlar etkileşime giremedikleri için Youtube kanalınıza bir faydası olmuyor.

O sebeple iş başa düşüyor. Biraz çaba harcamanız gerekecek fakat başarı yakalarsanız buna kesinlikle değecek!

Youtube’da Abone Artırma Yolları

Her şey, henüz kanalınızı kurmadan başlıyor. Önce hangi alana yöneleceğinizi bulmanız gerek. Ne tür videolar üreteceksiniz? Oyun içerikleri yayınlayan bir kanal mı açmak istiyorsunuz Vlog mu çekeceksiniz?

Bu tarz soruların yanıtını kendi içinizde tartışarak konseptinize karar verin. Sonra da kanalınız için kısa, etkileyici, eşsiz bir isim bulun. Ardından ise kapak fotoğrafı hazırlayın. Kanalın profil resmi ilgi çekici olmalı.

Elbette bu süreçte Youtube videoları hazırlarken faydalandığınız ekipmanları da ayarlamalısınız. Peki; kanalı açtınız, ilk videonuzu da attınız, yavaş yavaş yol katediyorsunuz diyelim. Youtube abone artırma yolları ile bu süreci nasıl hızlandırırsınız?

İşte, en etkili Youtube abone artırma yöntemleri:

1.       Kanalınızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşın.

2.       Yorumları cevaplayarak insanlarla etkileşime girin.

3.       Kaliteli, düzenli ve özgün içerik üretin.

4.       Video başlıklarının ilgi çekici olmasına özen gösterin.

5.       Her videonuz için, konuyla ilgili anahtar kelimeleri içeren açıklamalar yazın.

6.       Video etiketleri kısmını da boş bırakmayın.

Youtube Abone Satın Al

Youtube abone yöntemleri olarak saydığımız tüm bu uygulamalar etkisini zamanla gösterir. En kısa zamanda binlerce aboneye kavuşmak istiyorsanız Medya Takipçi’nin Youtube abone hizmetlerinden faydalanarak kanalınızın büyüme sürecine ivme kazandırabilirsiniz.

Organik (gerçek), aktif, Türk kullanıcılarla sunulan abone hizmeti sayesinde kanalınıza değer katacaksınız. Erişim ve etkileşim oranınızı yükselterek rakiplerinizin önüne geçmeyi istiyorsanız hemen Youtube abone paketlerimizi deneyin!