Twitter Toplu Tweet Silme

Twitter Toplu Tweet Silme


Dünyanın en yaygın kullanılan sosyal medya ağlarından biri olan Twitter, her zaman rekabette öne çıkıyor. Toplu tweet silme seçenekleri, özellikle siyasi kaygıları olan kişiler arasında en popüler teknikler arasındadır. Geçmişte attıkları bir tweet nedeniyle sorun yaşamak istemeyenlerin tüm tweetlerini veya sadece sorunlu tweetlerini kolayca silerek aksiyon alması çok kolay.


Tüm tweetlerini Twitter'dan kaldırmak isteyenler çeşitli teknikler kullanarak bunu yapabilirler. Tweetleri kendi profilinize giriş yapılarak manuel olarak silinebileceği gibi yazılım veya internet kaynakları ile anında silinebilir. Gelişmiş arama özellikleri, tüm tweet'lerin toplu olarak silinmesine ek olarak ilgili tweet'i hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar. Birkaç kolay adımı takip ederek, Twitter hesabınızdaki tweetleri birkaç dakika içinde toplu olarak silebilirsiniz.


Twitter kullanıcıları çok sayıda tweet için silme özelliğini kullanarak istedikleri tweetleri hesaplarından silebilirler. Ancak Twitter platformu bu şekilde hizmet sağlamaz. Twitter mesaj panolarına göre, tweetleri silmenin tek yolu manuel olarak ve birer birerdir. Twitter'ın buna oldukça benzersiz bir yaklaşımı var. Tüm tweetleri silmek yerine, kullanıcı adını kaybetmeden yeni bir hesap oluşturulmasını sağlar.


Geçici bir kullanıcı adı ile yeni bir hesap oluşturduktan sonra, kullanıcı adını kaybetmeden Twitter'a yeniden başlamak isteyen kullanıcılar, yeni hesabın kullanıcı adını eski hesabın kullanıcı adıyla değiştirmelidir. Twitter'da bu şekilde paylaşım yapmak ve baştan başlamak mümkün. Twitter'daki her tweet'i silme prosedürü platform tarafından desteklenmediği için üçüncü taraf yazılımlar ve diğer teknikler kullanılabilir. Tweetler, Twitter'da tek seferde yalnızca manuel olarak silinebilir.


Ücretli ve Ücretsiz Toplu Tweet Silme Uygulamaları


Toplu olarak paylaştığınız her tweet'i hızlıca silmek için çeşitli araçlar kullanmanız gerekir. Bu uygulamalar arasında çok sayıda premium ve ücretsiz seçenek bulunmaktadır. Ancak bilinmeyen ve riskli programları seçmek ve kişisel veya hesap bilgilerinizi girmek bazı tehlikeleri de beraberinde getirir. Verilerinizi hırsızlığa karşı korumak için hizmet sözleşmesinin koşullarına ve kullanmayı seçtiğiniz uygulamaya çok dikkat etmek çok önemlidir.


Twitter, kullanıcılara tüm tweetleri tek seferde silme seçeneği sunmadığı için bu alanda farklı yazılımlar geliştirilmiştir. Uygulamanın güvenilirliğini gözden geçirmek, ödeme yapılıp yapılmadığını belirlemekten çok daha önemlidir. Toplu tweet silme programları yardımıyla tüm tweetlerinizi dakikalar içinde silebilirsiniz. Bu araçların yardımıyla, tek seferde birden fazla tweet'i manuel olarak silmek zorunda kalmadan hızlı sonuçlar almak mümkündür. Aynı anda birçok tweet'i silmenize izin veren birkaç araç;


Tweet Eraser

Tweet Delete

Tweet DeleterEk olarak Twitter kullanıyorsanız ve hesabınızı geliştirmek istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek sayısız hizmetten faydalanabilirsiniz. Twitter takipçi veya Twitter etkileşim satın al hizmetleri medyatakipci.com olarak kaliteli bir şekilde sunduğumuz hizmetlerin başında gelir.