Tiktok Abonelik Uygun Değildir Çözümü

Tiktok Abonelik Uygun Değildir Çözümü


Değerli Okurlar, sosyal medya alanında en önemli uygulama olan Tiktok uygulaması ile ilgili son dönemde gündeme gelen en önemli sorunlardan biri de Tiktok abonelik uygun değildir sorunudur. Herkes bu bilgiyi aradığı için biz de yazmaya karar verdik. O halde Tiktok abonelik uygun değildir sorununun çözümü nedir?


Tiktok aboneliğine başvuru yapabilmek için önce 100.000 takipçi topladıktan sonra birkaç şartı yerine getirmeniz gerekiyor. En önemlisi takipçi listeniz sadece gerçek kişilerden oluşmalı ve son 15 gün içerisinde engellenmemiş olmanız gerekmektedir. Ek olarak hesabınız için daha fazla Tiktok takipçisi kazanmak istiyorsanız Tiktok takipçi satın alma paketlerimize de göz atabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek her konudan haberdar olmak için güncel yazılarımıza da okuyabilirsiniz. Tiktok topluluk kurallarının ihlaliyle ilgili okuduğunuz her bilgi hakkında gerekirse daha ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Tiktok Genel Topluluk İhlali Konuları


Sizden Hangi Bilgileri Toplamaktayız?


Bir hesap oluşturduğunuzda ve Platforma içerik yüklediğinizde, bize verdiğiniz bilgileri alır ve işleriz. Platformu nasıl kullandığınızla ilgili teknik ve davranışsal veriler topladığımız veriler arasındadır. Bir hesap oluşturmadan mobil uygulamamızı indirir ve Platformu kullanırsanız sizinle ilgili bilgileri toplayacağız.


Verilerinizle Ne Yapmaktayız?


Bilgileriniz, Platformu size ulaştırmak ve ayrıca Platformu sürdürmek ve yönetmek için tarafımızca kullanılır. Ek olarak, bilgilerinizi Platformu geliştirmek ve genişletmek, güvenliğinizi korumak ve "Sizin İçin" akışı aracılığıyla fikirleri görüntülemek için kullanırız.


Bilgilerinizi Kime İfşa Etmekteyiz?


Bilgilerinizi, Platformu çalıştırmamıza yardımcı olan bulut depolama şirketleri gibi dış hizmet sağlayıcılarla paylaşırız. Ek olarak, bilgilerinizi iş ortaklarımıza, TikTok'a bağlı diğer firmalara, içerik denetleme hizmetleri, ölçüm hizmetleri, reklam ve analitik hizmet sağlayıcıları sağlayan kuruluşlara sağlarız. Bilgilerinizi, yasaların zorunlu kıldığı yerde ve zamanda ve bağlayıcı mahkeme emirlerine uygun olarak, kanun uygulayıcı, düzenleyici veya diğer devlet kurumlarına ve ayrıca üçüncü taraflara ifşa edebiliriz.


Bilgilerinizi Ne Kadar Süreyle Saklamaktayız?


Bilgilerinizi size hizmet verebilmek için gerekli olduğu sürece saklarız. Size hizmet sunmak için bilgilerinize ihtiyacımız olmadığında, bu bilgileri yalnızca meşru iş amaçları için ihtiyacımız olduğu sürece veya yasalarca saklamamız gerektiği sürece saklarız. Ayrıca, yasal hak taleplerinin oluşturulması, uygulanması veya savunulması için gerekli olacağını düşündüğümüzde bilgilerinizi saklarız.


Yukarı gördüğünüz gibi Tiktok topluluk kuralları ile ilgili bu maddeleri size listeleyebiliyoruz. Sorunun çözümü için daha önce söylediğimiz gibi 100.000 Takipçi olması ve 15 gün içinde engel yememek olmuştu. Tiktok hizmetleri için sitemizle iletişime geçebilirsiniz. En kaliteli ve uygun takipçi hizmetleri için medyatakipci.com’u seçebilirsiniz.