SMM Panel Fiyatları Ne kadar 2022 ?

SMM Panel Fiyatları Ne kadar 2022?

 

SMM panel fiyatları konusunda net bir bilgi vermemiz mümkün değildir. Zira her SMM panelin fiyat politikası birbirinden farklıdır. Verilen hizmetler ve bu hizmetlere ilişkin detaylar, fiyatların değişkenlik göstermesine yol açar.

Bununla birlikte Medya Takipçi, her zaman en uygun fiyatı garanti eder. Müşterilerinin memnuniyetini daima ilk öncelik olarak kabul etmekte olan Medya Takipçi, bu anlayışını bütün faaliyetlerine yansıtır. Bütçe dostu ve kaliteli çözümleri bünyesinde bir araya getiren SMM panelimiz, herkesin sosyal medyada hak ettiği konuma ulaşması gerektiğine inanır.

Bu yüzden hep ekonomik fiyatlarla hesaplı, fakat üstün kalite ile nitelikli bir hizmet vermeyi hedefler.

SMM Panel Fiyat Seçenekleri Neye Göre Değişir?

Fiyatlandırmaya etki eden bazı unsurları şöyle sıralayabiliriz:

1.   Sunulan Hizmetler

SMM panellerde takipçiden beğeniye, yorumdan izlenmeye kadar birçok hizmet bulmanız mümkündür. Çeşitlilik bu kadar zengin olunca, fiyatların da değişiklik arz etmesi kaçınılmazdır.

2.   Organik / Bot Durumu

Bazı paketler tamamen organik hesaplardan oluşur. Paketlerin bazıları ise full bot profillerden meydana gelir. Kimi paketlerde bot ve organik hesaplar karışıktır.

İşte bu, SMM panel fiyatlandırma konusunda birbirinden bağımsız pek çok alternatif doğmasına yol açan bir durumdur. Bot hesaplar herhangi bir zahmet olmadan otomatik şekilde meydana getirildiği ve erişim-etkileşim noktasında pek fayda sağlamadığı için ucuzdur.

Organik hesaplar ise gerçek kullanıcı anlamına gelir. Doğal etkileşim isteyenler tercihini organik paketlerden yana kullanır. Bunların fiyatları ise bot hesaplarla gerçekleştirilen hizmetlere göre tabii ki daha yüksektir.

3.   Telâfi Yapılıp Yapılmaması

Hizmetlerde kısmî veya tamamen düşüş olması telâfi yapılmasını gerektirir. Ancak her pakette böyle bir imkân sunulmaz. Eğer SMM panel size telâfi olanağı tanıyorsa, hizmetin fiyatı buna paralel olarak artış gösterecektir.

4.   Hesap ve Hizmet Sayısı

Örneğin; kaç profil için kaç takipçi almanız gerekiyor? Ya da kaç videoya kaç izlenme istiyorsunuz? Bu gibi detaylar SMM panel fiyatları üzerinde etkili olur.

Bazen SMM paneller yüklü siparişlerde indirim yapmayı seçebilir. Öte yandan ilk kayıt olanlara yüzde şu kadar veya şu kadarlık yüklemeye şöyle indirim gibi fırsatlar da olabilir.

Ayrıcalıklı fiyat teklifleriyle ilgi odağı olan Medya Takipçi, ücret / kalite noktasında beklentilerinize fazlasıyla hitap edecektir.