Instagram Üye Ol

Instagram Üye Ol


Instagram, günlük binlerce kullanıcısı olan popüler bir sosyal medya sitesidir. Instagram fotoğraf ve video paylaşım programında yeni bir hesap açmak veya donmuş bir hesabı açmak zor görünebilir ancak bunu gerçekleştirmek basittir ve yalnızca birkaç adım gerektirir. Bir e-posta adresi veya telefon numarası ile Instagram kaydı basittir. Telefonda veya bilgisayarda hesap açmak uzun sürmüyor. Bunun istisnası dondurulmuş hesaplardır. Dondurulan hesap birkaç gün sonra açılmalıdır. 


Instagram Üye Olma Prosedürü


Instagram, büyüyen küresel kullanıcı tabanı nedeniyle oldukça rekabetçi sosyal medya pazarındaki konumunu koruyor. Başlangıçta yalnızca fotoğraf paylaşımı için oluşturulan Instagram, küresel olarak kullanılan bir pazarlama platformuna dönüştü. Instagram'da kişisel veya kurumsal bir hesap oluşturmak isteyen bireyler için, yeni bir hesap oluşturmanın zorlu sürecinde yer alan birkaç prosedür var gibi görünüyor. Bir telefon numarası veya e-posta kullanarak hemen yeni bir Instagram hesabı başlatmak ve kaydetmek mümkündür. Ancak dondurulan Instagram hesabını açmak için birkaç gün beklemeniz gerekiyor. Bir bilgisayarda veya IOS ve Android mobil cep telefonlarında, yeni Instagram hesap açma işlemini indirip başlatmak basittir. Android uyumlu telefonlar için Instagram Play Store uygulamasından indirilebilir; iPhone'lar için App Store'dan edinilebilir. Uygulamanın resmi web sitesini ziyaret ederek bilgisayarda Instagram hesabı oluşturmak mümkündür.


Telefon


Uygulamanın öncelikle telefonundan yeni bir Instagram hesabı oluşturmak isteyen herkes tarafından indirilmesi gerekir. Android ve iOS cihazlar için sırasıyla Play Store ve App Store, onu almak için kullanılabilir. Uygulamayı ilk kez telefonda başlattıktan sonra;


"Hesabınız yok mu?" sorusu ekranda gösterilir.

"Kaydol" butonunu tıklayın ve telefon numaranızı veya e-posta adresinizi girin.

E-postanızı veya tercih ettiğiniz telefon numarasını girin.

Adınızı ve soyadınızı yazın.

Kullanmak istediğiniz kullanıcı adını yazın.

Şifrenizi yazın ve ardından "Kayıt Ol" u tıklayın.


Bilgisayar


Instagram'ın ana sayfasını ziyaret edin.

En altta, kaydol butonuna tıklayın.

Telefon numaranızı veya e-postanızı ekleyin.

Kullanıcı adı ve şifre girin

Kayıt ol butonuna tıklayın.


Ayrıca yaygın olarak kullanılan Instagram fotoğraf ve video paylaşım uygulamasının kalıcı olarak kapatma ya da dondurma seçeneği de bulunuyor. Bunlar arasında en popüleri hesap dondurmadır. Öncelikle dondurulmuş Instagram hesabı açma yöntemi bir ya da iki gün beklemeyi gerektirir. Aksi halde kullanıcı adı ve şifre girildiğinde uyarı gelebilir.