YouTube Premium

YouTube Premium


YouTube Premium, geçen yılın ortalarında Kuzey Amerika dışında da erişilebilir olmaya başladı. Bu hizmet, YouTube'u reklamsız olarak sunmanın yanı sıra izleyicilerin keyfini çıkarabilecekleri bazı alternatifler sunar. Mobil ve tablet kullanıcıları, YouTube Premium ile çeşitli deneyimler yaşayabilir. Kullanıcılar, YouTube tarafından sunulan ücretli bir üyelik paketi olan YouTube Premium aracılığıyla YouTube Music ve YouTube Originals içeriklerine erişebilir ve videoları çevrimiçi ve reklamsız olarak görüntüleyebilir.


YouTube Premium'un özelliklerinin derinlemesine analizi bu makalede sunulmaktadır. Ayrıca aboneliklerin fiyatı ve üyelik prosedürünün nasıl kurulacağı da ayrıntılı olarak ele alınmaktadır.


YouTube Premium'da Hangi Hizmetler Sunulur?


Eskiden YouTube Red olarak bilinen YouTube Premium aracılığıyla, hem YouTube'daki hem de yepyeni YouTube Music uygulamasındaki bir dizi başka özellikle birlikte tüm YouTube Originals dizilerine ve filmlerine erişilebilir. Premium aboneliğin ana avantajı, YouTube videolarına reklamsız erişimdir. Sitenin ücretsiz sürümünü kullanırken videoların başında, ortasında ve sonunda gördüğümüz reklamlar, YouTube Premium kullanıcıları tarafından görülmez. Hem masaüstü hem de mobil video oynatma sayfaları aynı özellikleri paylaşır.


Videoları veya oynatma listelerini mobil cihazlara indirerek internet bağlantısı olmadan keyfini çıkarabilirsiniz. Aslında bu özellik ücretsizdir ve YouTube Go uygulamasında mevcuttur. Promosyona, ek bir uygulamaya ihtiyaç duymadan Premium kullanıcılar erişebilir. En yüksek 720p çözünürlükteki videolar indirilebilir. Metro veya uçak gibi internet bağlantısı olmayan bir ulaşım modunu kullanırken veya uzun uçuşlarda zaman geçirmek için bu özellik çok faydalı görünüyor. Videolar 30 gün boyunca mobil cihazınızda tutulur. Arka planda oynatma özelliği sayesinde diğer uygulamaları kullanırken veya mobil cihazınızda ekran kapalıyken bile video izlemeye devam edebilirsiniz. Müzik videoları için YouTube abonelerinin sayısı oldukça fazla. Ancak, ücretsiz kullanım için, videonun oynatılmaya devam etmesi için YouTube uygulamasının kendisi gereklidir. Bu gereksinimler YouTube Premium ile de ortadan kalkar.


YouTube Premium aboneleri YouTube mobil uygulamasını açtığında, başlangıç ekranında YouTube Music ve YouTube Originals kısayolları görüntülenir. YouTube Müzik uygulamasını App Store veya Google Play'den indirebilirsiniz. YouTube uygulaması, YouTube Originals'a doğrudan erişim sunar.


medyatakipci.com her zaman en kaliteli Youtube hizmetlerini sunmaktadır. Youtube hizmetlerimiz için aldığımız geri dönüşler ve kullanıcı yorumları da bunu göstermektedir.