Twitter Hesap Dondurma İşlemi

Twitter Hesap Dondurma İşlemi

 

Herkes zaman zaman sosyal medyadan uzak durma ihtiyacı duyabilir. "Sosyal Medya Detoksu" adlı bir moda bile son zamanlarda popülerlik kazandı. Aşağıdaki Twitter hesabınızı devre dışı bırakma talimatları, Twitter'ı kullanmayı geçici olarak durdurmak istiyorsanız hesabınızı dondurmanızı kolaylaştıracaktır.

 

Twitter hesabı nasıl dondurulur en sık sorulan sorulardan biridir. medyatakipci.com olarak Twitter hesabınızı nasıl kapatacağınızı ve donduracağınızı detaylı bir şekilde anlatacağız. Yazımız sayesinde Twitter hesabınızı dondurmak için hızlı bir şekilde Twitter hesabı dondurma bağlantısına ve Twitter hesabı dondurma talimatlarına ulaşabilirsiniz.

 

Twitter Hesabı Devre Dışı Bırakma Nedir?

 

Twitter hesabınızı bir süreliğine erişilemez hale getirmek, onu devre dışı bırakmak olarak bilinir. Twitter hesabınızı devre dışı bırakırsanız, kullanıcılar hesabınıza erişemez veya Twitter uygulamasını kullanamaz.

 

Bu prosedür, hesaplarını tamamen iptal etmeye alternatif olarak Twitter tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Başka bir deyişle, hesabınızı tamamen silmek yerine geçici olarak askıya almak için Twitter hesabını dondurma işlemini kullanabilirsiniz. Hesabınızı açtıktan sonra attığınız tweetler ve paylaştığınız gönderiler aynı kalacaktır. Twitter'ı tekrar kullanmak istediğinizde yeni bir hesap oluşturmak yerine mevcut donmuş hesabı etkinleştirerek, Twitter hesabını devre dışı bırakma işlevi, hizmeti kullanımınıza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.

 

Twitter beğeni satın alma hizmetimizle, hesabınızı devre dışı bırakmadan önce Twitter gönderilerinizin etkileşimini artırabilir ve daha fazla kullanıcıyla bağlantı kurarak Twitter'daki profilinizi yükseltebilirsiniz.

 

Twitter Dondurma

 

Bir Twitter hesabı iki farklı şekilde dondurulur. İlki Twitter hesabı dondurma bağlantısı kullanılarak tamamlanırken, ikincisi biraz emek gerektiriyor. Twitter hesabını dondurmak için manuel prosedüre başlayarak başlayalım.

 

·         Twitter'a girin ve oturum açın.

·         Giriş yaptıktan sonra, sol köşedeki profil resminize tıklayın.

·         Görünen yeni pencerede "Ayarlar ve Gizlilik" e tıklayın.

·         Ardından menüden "Hesabınız"ı seçin.

·         Sayfanın altındaki "Hesabı devre dışı bırak"ı seçtikten sonra Twitter dondurma işleminiz sona erecektir.

·         Ancak bu Twitter hesabını dondurma işlemini gerçekleştirmeden önce kaydetmek istediğiniz resimleri yedeklemeyi unutmayın.

·         Twitter hesabını dondur bağlantısını kullanarak hesabı devre dışı bırakmak ile bunu yapmak arasındaki tek fark, bağlantıya tıklamak sizi doğrudan son adıma getirmesidir. Yukarıdaki işlemleri yaparak Twitter hesabınızı hızlıca dondurabilirsiniz.