TikTok Hediye Fiyatları

TikTok Hediye Fiyatları

 

TikTok hediye fiyatları nelerdir? TikTok hediye nasıl alınır? Buna benzer tüm sorularınızın cevaplarını aşağıda bulacaksınız.

Bildiğiniz gibi TikTok; hediyeler (jetonlar) ile para kazanabilme imkânı tanır. Kullanıcılar, canlı yayınlar vasıtasıyla bağış kabul edebilir ve bunları nakite dönüştürebilir.

Fakat her hediye aynı değerde değildir. Bazı hediyeler birkaç kuruş ederken, birtakım hediyeler ise binlerce liraya tekâbül eder. Tahmini kazancınızı doğru hesaplamak için TikTok hediye ücretleriyle ilgili bilgi sahibi olmanız gerekir.

TikTok’ta Hediye Nasıl Alınır?

Bunun için canlı yayın yapmanız , hedef kitlenizin canlı yayına katılması gerekir. İnsanlar, içeriğinizden memnun kalırlarsa sizi desteklemek için bağış yapmayı seçebilir.

TikTok’ta canlı yayın açmak için minimum 1000 takipçiniz bulunmalıdır.

TikTok hediyeleri kaç lira kazandırır? Diye merak ediyorsanız, buna yönelik sınırlama olmadığını bilmelisiniz. Bu soruya verilecek yanıt kaç takipçiniz olduğuna , topladığınız bağış miktarına göre değişecektir. Yüzlerce dolar kazanmanız mümkün olabileceği gibi, hediyeler sayesinde onbinlerce dolar da kazanabilirsiniz.

Kullanıcılar, TikTok’ta beğendikleri yayıncılara emojilerle hediye gönderebilir. Hesap sahibi bunları kabul ederek bu hediyeleri paraya çevirebilir.

Fakat bu aşamada, TikTok’un belirli bir miktar komisyon aldığını unutmamak gereklidir. Örneğin birinin size 900 ₺ değerindeki hediye yolladığını varsayalım. Siz 900 ₺ değil de, 400-500 ₺ alırsınız. Çünkü TikTok platformu, yollanan hediyelerden komisyon bedeli tahsil eder.

TikTok Hediye Nasıl Gönderilir?

Platform üzerinden jeton alabilir , canlı yayın yapan kullanıcıya bu jetonlarla hediye gönderebilirsiniz.

TikTok’ta jeton fiyatları 0,7 kuruş üzerinden hesaplanmaktadır. Tek bir jeton bu tutara denk gelir. Buna göre, bazı TikTok jetonlarının fiyatı şu şekildedir:

·         70 jeton: 6,69 ₺

·         350 jeton: 34 ₺

·         2.000 jeton: 135 ₺

·         500 jeton: 35 ₺

·         1.400 jeton: 135 ₺

·         3.500 jeton: 340 ₺

·         5.000 jeton: 350 ₺

·         7.000 jeton: 980 ₺

TikTok Hediye Kazanmanın En Kolay Yolu Medya Takipçi’den Geçiyor!

Daha fazla hediye, böylelikle daha çok kazanç elde etmek istiyorsanız öncelikle takipçi sayınızı ve izlenme oranınızı artırmalısınız. Bunun için Medya Takipçi’nin sunmakta olduğu TikTok beğeni satın al ve TikTok organik takipçi satın al paketlerini deneyebilirsiniz.

Bunlar sayesinde hesabınıza doğal erişim ve etkileşim kazandırarak yükselir, popülerite elde edip bol miktarda hediye kazanma şansı yakalayabilirsiniz.