LinkedIn Derece

LinkedIn Derece


LinkedIn, sosyal medya sohbetini teşvik eden ve iş aramaya yardımcı olan bir platformdur. Bir süredir yayında olan platform, 2003 yılında yayın hayatına başladı ve şu anda milyonlarca kullanıcıya aynı anda hizmet veriyor. LinkedIn derecesi nedir sorusu bu yazıda kısaca anlatılacaktır. İlk olarak, LinkedIn platformunun amacına bakalım. Sonuç olarak, çok profesyonel bir şekilde yardım alma ve prosedürlerden geçme şansınız var.


LinkedIn'de Ne Yapılabilir?


Yazımızın bazı bölümlerinde bu platformda gerçekleştirebileceğiniz birkaç farklı şeyi vurgulayacağız. İş arayanlar doğrudan bu web sitesi üzerinden işverenlerle iletişime geçebilirler. Başka bir deyişle, yalnızca kendinizi tanıtarak iş bulma şansınızı önemli ölçüde artırabilirsiniz. Bu platform sayesinde işverenler artık kendilerinden daha nitelikli birini işe alabiliyorlar. Bunu yaparsanız, işinizi doğru yönde ilerleteceksiniz.


Ancak bu web sitesini sadece iş hayatındaki gelişmelere ayak uydurmak için kullanabilirsiniz. Bunun nedeni, birçok şirketin kendileri hakkında güncel bilgiler sağladıkları LinkedIn sayfalarına sahip olmalarıdır. Ayrıca arkadaşlarınızın kariyerleri hakkında onlarla konuşarak bilgi alabilirsiniz. Bunu yaparak uzak mesafeli tanıdıklarınızın ne tür mesleki ve eğitimsel ortamlarda yer aldığını hızlıca öğrenebilirsiniz. Yukarıda belirtilen konular genellikle iş temasıyla ilgili olarak araştırılır. Çünkü kullanıcıların sosyal platformun işle ilgili birincil teklifine erişimi vardır. Sadece iş amaçlı tasarlanmış bir web sitesidir.


LinkedIn Derece Nedir?


LinkedIn profilinizin birçok bölümü vardır. Bu bölümler, bir alandaki profesyonelliğiniz gibi kavramları vurgulayan dereceler üzerine bir bölüm içerir. Burada, yetkinlik alanınızla ilgili olarak karşı tarafa göstermek istediklerinizi ifade edebilirsiniz. Profilinizi görüntüleyen kişiler, özellikle iş arıyorsanız, bunu hemen fark edeceklerdir. Bu nedenle, dikkatlice doldurmanız gerekir ve doğru bilgi vermeniz çok önemlidir. İş arıyorsanız yeteneklerinizi tanımlamak için bu bölümü elinizden geldiğince kullanın.
Kurumsal bir sayfanız varsa bu bölümde ne söyleyeceğiniz farklı bir gündem maddesidir. Firmanız hakkında insanların görmesini istediğiniz ilk detay daha sonra buraya yazılacaktır. Bunu yaparak, insanlar onu bulduğunda, şirketiniz hakkında uygun bilgileri görecek ve sonunda görsel olarak çekici içeriğe dayalı olarak sizin hakkınızda bir fikir oluşturacaklar. Herkes iş hayatları hakkında LinkedIn'de bilgi yayınlayabilir. Bu siteyi kullanırsanız iş bulma şansınız önemli ölçüde artacaktır.


medyatakipci.com size her zaman en kaliteli ve güvenilir LinkedIn hizmetleri sunar. Her zaman bizimle iletişime geçip size en uygun hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.