Instagram’da Mavi Tik Nasıl Alınır?

Instagram’da Mavi Tik Nasıl Alınır?

 

Mavi tik, sosyal medya profillerinizin orijinal olduğunu ve kopya olmaktan çok, profil sahibinin tarafından kullanıldığını belirten küçük bir yapıdır. Profilinizde bu beyan varken adınıza oluşturulan herhangi bir hesap, üçüncü bir tarafça oluşturulmuş sahte bir hesaptır.

 

Instagram'da Mavi Tik Almanın Yöntemleri

 

Özellikle tanınmış futbolcular, politikacılar vb. günümüzde kullanılan mavi tik Instagram fenomenleri için elzemdir ve bu gerekli durum bile sadece ünlüler, politikacılar, sporcular ve fenomenler için geçerli değildir. Küçük ve büyük işletme hesapları olan kişiler, kişisel hesaplarında popüler olmak isteyen kişiler ve diğerleri ile birlikte birçok kişi mavi tik Instagram hesabıyla bağlantı kurmaya çalışıyor., işaretleme uygulamasına izin verse bile, her başvuruyu gönderdikten sonra incelediği için bazı kullanıcıları Instagram onaylı hesaplar kulübünden dışlıyor.

 

Kalıcı ve şansınızı denemeye istekli olduğunuzu göstermek istiyorsanız, kişisel veya ticari hesabımın orijinal bir hesap olduğuna inanıyorsanız veya öyle olduğunuzu kanıtlamak istiyorsanız Instagram hesap doğrulaması yoluyla mavi tik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu tür bir uygulama için yapılması gerekenler şunlardır:

 

·         Akıllı telefonunuzda Instagram'ı başlatın.

·         Sağ alt köşedeki profilinizin sembolüne tıklayarak profilinize geçebilirsiniz.

·         Üç paralel çizginin simgesine buraya tıklayarak erişilebilir.

·         Ayarların sağ alt köşesindeki yazıya tıklanmalıdır.

·         Hesap seçeneklerine erişmek için yeni açılan sayfada "Hesap" yazısına tıklayın.

·         Sayfanın alt kısmında, Doğrulama iste altında bir bağlantı bulunur.

·         Orijinal kimliğinizin bir kopyasını yüklemek için, görüntülenen sekmeye gerekli bilgileri girin ve kimliğinizin fotoğrafını çekin.

·         Gönder seçeneğini seçerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

Bu adımların ardından ilgili Instagram yöneticileri ve yetkilileri başvurunuzu değerlendirecek ve profilinizin gerekli standartları sağladığına karar verirlerse hesabınız Instagram onaylı hesaplar listesine eklenecektir.

 

Hesabınız Tamamlanmış Bir Hesap Mı?

 

"Tamamlanmış hesap" derken kastettiğimiz şudur: Hesabınızın bir profil resmi var mı? En az bir gönderi var mı? Biyografiniz herhangi bir kişisel özellikten bahsediyor mu? Hesabınız herkese açık bir hesap mı? (Başka bir sosyal medya hesabındaki kullanıcı adınız gibi şeyler biyografide asla görünmemelidir.) Az önceki gibi sorulara olumlu yanıt verirseniz hesabınız tamamlanmış bir hesaptır.

 

İçerikleriniz Özgün Mü?

 

Gönderileriniz size aitse, yani özgün gönderiler değil de başka kullanıcıların gönderilerinden geliyorsa bu elbette problemdir. Fakat özgün gönderiler oluşturuyorsanız ve farklı gönderiler paylaşıyorsanız, Instagram yöneticileri size karşı pozitif olacaktır. Ek olarak en önemli şeylerden biri de hesabınızdaki takipçi sayısı ve etkileşim. Eğer yeterince sayıda takipçiniz ve etkileşiminiz yoksa medyatakipci.com firmamız ile iletişime geçerek kaliteli hizmetler alabilirsiniz.