Instagram Sohbet Teması Değiştirmek

Instagram Sohbet Teması Değiştirmek

 

Instagram uygulaması, sık güncellemeler sağlayarak daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Instagram sohbet temasını değiştirmek, 2022'in son iyileştirmelerinden biridir. Birkaç tema kullanarak, seçtiğiniz alıcıyla mesajlarınızın nasıl görüntüleneceğini değiştirebilirsiniz.

 

Kullanıcılar bu güncellemeyle ilgili olarak sık sık "Instagram sohbet teması nasıl değiştirilir" ve "Instagram sohbet teması nasıl kaldırılır" sorularını soruyor. Çözümleri bu yazımızda sizlere sunacağız. Ayrıca verdiğimiz hizmetler arasında Instagram hizmetleri sayfalarımızı ziyaret ederek sizler için planladığımız benzersiz indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bizim için öncelik her zaman müşterilerimizin memnuniyetidir.

 

Instagram Sohbet Teması Nedir?

 

Instagram sohbet teması, mesajlaştığınız kişi veya gruplarla arayüzün görünümünü özelleştirebilmenizdir. Instagram sohbet temasına yapılan güncelleme ile birlikte taze, çekici temalar denenmeye başlandı. DM yoluyla iletişim kurduğunuz kişilerle kullanıcı arayüzünü kişiselleştirebilir ve konuşma temalarıyla denemeler yapabilirsiniz.

 

Instagram sohbet teması artık konuştuğunuz kişiyi veya grubu yansıtacak şekilde değiştirilebilir. Yakın arkadaşlarınıza, sevgilinize veya aile üyelerinize konu ile ilgili gönderilen mesajları hızlıca düzenleyebilir ve hoş bir arayüz elde edebilirsiniz. Sıkıcı tasarımdan bıktıysanız, mesajlaşma temasını nasıl değiştireceğinizi öğrenelim.

 

Instagram Sohbet Teması Nasıl Değiştirilir?

 

Instagram Sohbet Temasını Neden Değiştiremiyorum? Sorunuza yanıt arıyorsanız sohbet temasını nasıl değiştireceğinizi öğrenmek için aşağıdaki talimatları izleyin. Bunlar:

 

·         Instagram uygulamasını açın.

·         Temasını değiştirmek istediğiniz kişi veya grup için sohbet penceresini açın.

·         Sohbet bölümü açıldıktan sonra isme ve kullanıcı adına tıklayın.

·         "Sohbet Ayarları" bölümünde "Tema"yı seçin.

·         Farklı temalardan size en uygun olanı seçin.

·         Hem Android hem de iOS telefonlar aynı prosedürlerden geçer. Dilediğiniz telefonlar ile Instagram sohbet duvar kağıdını hızlıca değiştirebilirsiniz.

 

Instagram Sohbet Teması Nasıl Kaldırılır?

 

Instagram sohbet temasını değiştiren kişiler, tekrar nasıl varsayılan hale getirileceğini de merak ediyor. Instagram sohbet temasını silmek için verilen talimatları uygulamanız yeterlidir. Bunlar:

 

·         Instagram uygulamasını açın.

·         DM kutusu sağ üst köşede bulunur.

·         Temanın silinmesini istediğiniz sohbete girin.

·         Üstteki profil bağlantısını tıklayın.

·         Temaya tıklayın.

·         "Renkler ve Renk geçişleri" alanının hemen altında "Varsayılan" bölümünü seçin.

·         Bu eylemlerle birlikte Instagram sohbet temasını hızlı bir şekilde varsayılan hale getirirsiniz.